7freiheit (7freiheit) wrote,
7freiheit
7freiheit

 • Mood:

Что мы знаем о "сатанинском" мировом движении?

Любопытная книжка мне попалась недавно.
Переведена на эстонский со шведского (Kirjastus "Referent" Stockholm 2003) Юрием Лина в 2003 году. "Maailma - ehitajate pettus". А в ней на стр.455 есть фото Буша - президента США.
Что за знак правой рукой Буш показывает на еврейском празднике "Пурим"?
А вот отрывок из этой книги на эстонском в переводе Юри ЛИна.
Vabamuurlase varjatud ajalugu.
(В слове "вабамююрласе" над двумя буквами UU надо поставить по две точки, - umlaut)
Это фото находится в книге на странице ниже.
А здесь наш горячо любимый эстонский президент - Т.Х. Ильвес (газета "Aripaev")

, Аннонс бестселлера на сайте эстонского писателя Юри Лина

(автоматический перевод:
Äsja ilmus Jüri Лина viimane raamat "Maailmaehitajate pettus : vabamüürluse varjatud ajalugu", неправильной Eestis vahepeal Рейнолт бестселлера № 1, ka rahvusvahelisele lugejaskonnale английский keeles pealkirja всех "архитекторов обмана : В Ложу" Скрытая история ". См. kõvas köites teos на английский keeles ulatuslikum (592 lk) около rootsi +372 eesti keeles, sisaldades rohkesti haruldasi originaaltsitaate, sealhulgas senaator Trumani Гарри (33. astme massoon) ütlus "Нью-Йорк Times'is" 24. juunil 1941 года : "Если мы увидим, что Германия побеждает, мы должны помочь России, и если Россия - это выигрыш, мы должны помочь Германии. И таким образом пусть они убивают как можно большего числа людей, хотя я не хочу видеть победу Гитлера при любых обстоятельствах. Ни один из них не думает ничего сдерживать из обещанных ими слов. ")


Страница 454 , где расположен этот портрет Буша

Buchanan tõi tsitaadi vabamüürlassotsialisti ja kirjaniku H. G. Wellsi romaanist "The New World Order" ("Uus maailmakord"), mis ilmus aastal 1939: "Hulk inimesi hakkab vihkama Uut Maailmakorda... ja sureb selle vastu protestides."
Buchanan pareeris: "Jah, härra Wells, meie oleme teie rahulolematud. Aga me ei kavatse surra teie Uue Maailmakorra vastu võideldes. See on niisiis külma sõja järgne uue aastatuhande võitlus. Seda võitlust maailmavalitsuse vastu peavad patrioodid kõikides riikides, sest taotletakse rahvusriikide loobumist iseseisvusest, nende surma. Rahvuslaste võitlus globalismi vastu ei ole ainult rahvusvaheline, vaid toimus igas riigiski."
Buchanan unistab vabaduse ja suveräänsuse taastanud vabariigist. Ta loodab, et Ameerika astub sõtta üksnes siis, kui talle on kallale tungitud või kui ohus on tema elulised huvid või kui tema au on haavatud.
Kui president George Bush Iraagile aastal 1991 kuritegeliku sõja kuulutas, olles provotseerinud Kuveidi okupeerimise, teatas ta uhkelt, et USA eesmärk on uus maailmakord.
Ükski USA suurleht ei maininud sõnagagi Patrick Buchanani kõnet Bostonis, kuigi nende esindajad olid kohal. Isegi ajaleht "Boston Globe" vaikis selle maha, nagu selgub Washingtoni opositsioonilisest nädalalehest "Spotlight".
USAs müüakse heliplaate lauludega, mis paljastavad uue maailmakorra tegelikke eesmärke ja roimi, mida vabamüürlased on tolle kavandatava režümi nimel juba toime pannud. Protestilaulja Carl Klangi laserplaat ""Ekstremist"" algab lauluga "Pimestatud valedest", milles on kuulda president Bushi helisalvestatud ütlust silmapürile kerkinud uue maailmakorra kujutlusest. Laulja kurdab, et on võimatu teisi hoiatada, kui nad ei taha kuulda. "Hirmunult väldivad teie silmad minu pilku." Kuidas saaks küll seletada asjade käiku inimesele, kelle meeled on manipuleeritud ja kes seepärast millestki aru ei saa? Klangil on seda valu raske kanda. "Kas teie silmi on pimestanud valed? Jah, teie silmi pimestavad valed!" küsib ja vastab Carl Klang oma protestilaulus. Vähe sellest, hingedki on mürgitatud.

Teiste laulude pealkirju: "Ma soovin oma rüki tagasi!", "Olen vastu-hakkaja!", "Raputage neid oma elavandiluulossides!", "Võitlus ei lõpe enne, kui võit on meie päralt", "Olen tundmatu sõdur". Carl Klang laulab ka banksterite (pangagangsterite) riukaist ja "rahuvalveüksuste" "vägitegudest". Plaat ühendab paljude riikide patriootilisi jõude.
Vabamüürlased pole selgeks saanud, et häid kahjustades õõnestavad nad omaenda jalgealust. David Rockefeller on avaldanud lootust: "Me oleme globaalse muudatuse lävel. Me vajame vaid suurt krüsi, et rahvas nõustuks uue maailmakorra kehtestamisega."


USA president George W. Bush näitab kõrgilluminaatide satanistlikku võimumärki. 18. märtsil 2003 (Puurimi pühal, de Molay põletamise aastapäeval ja täiskuul) kuulutas ta Iraagile sõja.

454
Subscribe

Recent Posts from This Journal

promo 7freiheit february 10, 2019 09:31 42
Buy for 50 tokens
Господи, зачем и почему, эти кукарекающие павлины и петухи с бизнес-шоу-зоны станут петь за Россию на Евровидении? И кто же его пропихивал? Киркоров - голубец и гл.павлин рос. шоу-эстрады Лазарев - певец ртом, был неплох в юном возрасте, когда замаячил в дуэте в Юрмале. С богатеньким…
 • Post a new comment

  Error

  Anonymous comments are disabled in this journal

  default userpic

  Your reply will be screened

  Your IP address will be recorded 

 • 35 comments

Recent Posts from This Journal